Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

5 295 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Pionýrská 991/22, Olomouc - Nová Ulice

3 890 000 Kč

86 444 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 015 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2273 m²Prodej stavebního pozemku 2273 m²
Prodej stavebního pozemku 2273 m²
Prodej stavebního pozemku 2273 m²

Prodej stavebního pozemku 2273 m²

Luka nad Jihlavou, okres Jihlava

3 500 000 Kč

1 540 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 91 m²Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²

Prodej bytu 3+kk 91 m²

Škrábkových, Praha

14 990 000 Kč

164 725 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Klatovská 516/169a, Plzeň 3 - Litice

4 900 000 Kč

84 483 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Pražská, Rakovník

6 470 000 Kč

24 885 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Bítouchov 166, Semily

8 900 000 Kč

80 909 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 8582 m²Prodej domu, pozemek 8582 m²
Prodej domu, pozemek 8582 m²
Prodej domu, pozemek 8582 m²

Prodej domu, pozemek 8582 m²

Hracholusky, Hracholusky

3 990 000 Kč

Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²

U Hada 2471, České Budějovice 2

7 999 000 Kč

76 913 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 78 m²Prodej bytu 4+kk 78 m²
Prodej bytu 4+kk 78 m²
Prodej bytu 4+kk 78 m²

Prodej bytu 4+kk 78 m²

5. května 732, Česká Kamenice

3 850 000 Kč

49 359 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

6 790 000 Kč

128 113 Kč/m2

1...311312313...530

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 015 nemovitostí