Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

5 292 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 448 m²Prodej stavebního pozemku 448 m²
Prodej stavebního pozemku 448 m²
Prodej stavebního pozemku 448 m²

Prodej stavebního pozemku 448 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

4 442 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 038 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Bolevec ev. č. 2845, Plzeň

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Na Maninách, Praha

6 299 000 Kč

242 269 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Honzíkova, Praha

4 100 000 Kč

87 234 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 128 m²Prodej bytu 4+kk 128 m²
Prodej bytu 4+kk 128 m²
Prodej bytu 4+kk 128 m²

Prodej bytu 4+kk 128 m²

Honzíkova, Praha

5 791 733 Kč

45 248 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Nádražní, Okříšky

4 300 000 Kč

28 667 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²

Radniční 345/21, Šumperk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej stavebního pozemku 1867 m²Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Velká Jesenice, okres Náchod

2 471 500 Kč

2 290 000 Kč

1 227 Kč/m2

Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²

Brožíkova 1102/31, Krnov - Pod Cvilínem

11 890 000 Kč

41 719 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Kyjevská, Kladno

3 498 000 Kč

120 621 Kč/m2

1...317318319...530

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 038 nemovitostí