Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

5 311 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Jindřicha Plachty, Mojžíř, Ústí nad Labem

1 590 000 Kč

19 630 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 069 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Mostní 500/7, Opava - Předměstí

3 590 000 Kč

46 026 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Murgašova 1271/9, Praha 4 - Krč

7 900 000 Kč

125 397 Kč/m2

Prodej domu 116 m²Prodej domu 116 m²
Prodej domu 116 m²
Prodej domu 116 m²

Prodej domu 116 m²

Sichrovského 506, Praha - Nebušice

12 950 000 Kč

111 638 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 11509 m²Prodej stavebního pozemku 11509 m²
Prodej stavebního pozemku 11509 m²
Prodej stavebního pozemku 11509 m²

Prodej stavebního pozemku 11509 m²

Mladé Buky, okres Trutnov

4 990 000 Kč

434 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Nerudova, Moravské Budějovice

2 969 400 Kč

2 650 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²

Na Zadky, Těrlicko

6 690 000 Kč

60 818 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Hraniční, Děčín

870 000 Kč

51 176 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 26.4 m²Prodej bytu 1+kk 26.4 m²
Prodej bytu 1+kk 26.4 m²
Prodej bytu 1+kk 26.4 m²

Prodej bytu 1+kk 26.4 m²

Rubešova 72/9, Praha 2 - Vinohrady

7 400 000 Kč

280 303 Kč/m2

Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²

Pelhřimov ev. č. 5302, Pelhřimov

1 699 000 Kč

77 227 Kč/m2

1...334335336...532

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 069 nemovitostí