Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

5 364 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1383 m²Prodej stavebního pozemku 1383 m²
Prodej stavebního pozemku 1383 m²
Prodej stavebního pozemku 1383 m²

Prodej stavebního pozemku 1383 m²

Zaloňov, okres Náchod

1 650 000 Kč

1 193 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 294 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 668 m²Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²

Prodej stavebního pozemku 668 m²

Tichov, okres Zlín

668 000 Kč

1 000 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 147 m²Prodej bytu 5+1 147 m²
Prodej bytu 5+1 147 m²
Prodej bytu 5+1 147 m²

Prodej bytu 5+1 147 m²

Kostelní 15/4, Loket

8 849 000 Kč

5 999 000 Kč

40 810 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Kralupy nad Vltavou, okres Mělník

13 990 000 Kč

37 811 Kč/m2

Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²

Družstevní 652, Sezemice

9 900 000 Kč

71 223 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej bytu 2+kk 184 m²Prodej bytu 2+kk 184 m²
Prodej bytu 2+kk 184 m²
Prodej bytu 2+kk 184 m²

Prodej bytu 2+kk 184 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

7 490 000 Kč

40 707 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Holubí 1237/5, Praha - Suchdol

12 950 000 Kč

156 024 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 34 m²Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²

Prodej bytu 1+kk 34 m²

Poděbradská 520/24, Praha 9 - Vysočany

6 670 000 Kč

6 570 000 Kč

193 235 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²

Svinky 22, Vlastiboř

3 499 000 Kč

3 299 000 Kč

18 328 Kč/m2

Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²

Lhotsko, okres Zlín

4 190 000 Kč

58 194 Kč/m2

1...416417418...537

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 294 nemovitostí