Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

5 366 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 880 m²Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²

Prodej stavebního pozemku 880 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 761 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 312 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 765 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 2278 m²Prodej stavebního pozemku 2278 m²
Prodej stavebního pozemku 2278 m²
Prodej stavebního pozemku 2278 m²

Prodej stavebního pozemku 2278 m²

Zdislava, okres Liberec

2 950 000 Kč

1 295 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Komenského 871, Nýřany

3 500 000 Kč

55 556 Kč/m2

Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²

Terezy Novákové, Pardubice

7 995 000 Kč

67 754 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1061 m²Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Žáky, okres Kutná Hora

2 999 000 Kč

2 827 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²

Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

3 500 000 Kč

3 350 000 Kč

37 222 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Štanderova 869/2, Praha 18 - Letňany

6 900 000 Kč

6 700 000 Kč

186 111 Kč/m2

Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²

Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²

Postřekov, okres Domažlice

2 590 000 Kč

2 390 000 Kč

22 547 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Vlasatice 131, Vlasatice

10 508 550 Kč

10 208 550 Kč

75 619 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1...418419420...537

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 312 nemovitostí