Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

5 367 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²

Přestavlky 36, Sedlec-Prčice

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

38 738 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 405 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²

Slovenská, Teplice

10 300 000 Kč

81 746 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Na Valtické 657/43, Břeclav - Charvátská Nová Ves

3 450 000 Kč

50 735 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1648 m²Prodej stavebního pozemku 1648 m²
Prodej stavebního pozemku 1648 m²
Prodej stavebního pozemku 1648 m²

Prodej stavebního pozemku 1648 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

3 292 704 Kč

1 998 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

3 294 702 Kč

1 998 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1156 m²Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

2 309 688 Kč

1 998 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 982 m²Prodej stavebního pozemku 982 m²
Prodej stavebního pozemku 982 m²
Prodej stavebního pozemku 982 m²

Prodej stavebního pozemku 982 m²

Ledce, okres Kladno

4 490 000 Kč

4 572 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3362 m²Prodej stavebního pozemku 3362 m²
Prodej stavebního pozemku 3362 m²
Prodej stavebního pozemku 3362 m²

Prodej stavebního pozemku 3362 m²

Bělá pod Pradědem, okres Jeseník

7 000 000 Kč

2 082 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 500 m²Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²

Prodej stavebního pozemku 500 m²

Martiněves, okres Litoměřice

1 700 000 Kč

3 400 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 788 m²Prodej stavebního pozemku 788 m²
Prodej stavebního pozemku 788 m²
Prodej stavebního pozemku 788 m²

Prodej stavebního pozemku 788 m²

Moravská Huzová, Štěpánov

2 690 000 Kč

2 490 000 Kč

3 160 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
1...436437438...537

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 405 nemovitostí