Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

5 362 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 97 m², pozemek 169 m²Prodej domu 97 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 169 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 169 m²

Nový Poddvorov, okres Hodonín

7 330 000 Kč

75 567 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 303 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Karla Čapka 1133, Lomnice nad Popelkou

3 490 000 Kč

3 250 000 Kč

43 919 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²

Budětsko, okres Prostějov

7 490 000 Kč

6 490 000 Kč

51 102 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 941 m²Prodej stavebního pozemku 941 m²
Prodej stavebního pozemku 941 m²
Prodej stavebního pozemku 941 m²

Prodej stavebního pozemku 941 m²

Mělčany, okres Brno-venkov

11 749 000 Kč

9 390 000 Kč

9 979 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1366 m²Prodej stavebního pozemku 1366 m²
Prodej stavebního pozemku 1366 m²
Prodej stavebního pozemku 1366 m²

Prodej stavebního pozemku 1366 m²

Jiříkov - Filipov, okres Děčín

887 900 Kč

650 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Zbinohy, okres Jihlava

1 490 000 Kč

1 490 Kč/m2

Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²
Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²
Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²

Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²

Třebušín, okres Litoměřice

10 500 000 Kč

14 000 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Vrchlického, Doksy

3 300 000 Kč

58 929 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²

Krásnopolská, Ostrava

10 680 000 Kč

82 791 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 75 m²Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²

Prodej bytu 4+kk 75 m²

Horní 107, Hůry

5 260 000 Kč

5 230 000 Kč

69 733 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
1...450451452...537

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 303 nemovitostí