Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

5 374 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²
Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²
Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²

Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²

Radvanice 211, Radvanice

8 999 000 Kč

41 662 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 274 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 139 m², pozemek 770 m²Prodej domu 139 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 770 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 770 m²

Rýmařov, okres Bruntál

5 490 000 Kč

39 496 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2081 m²Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Lišany, okres Louny

2 999 000 Kč

2 499 000 Kč

1 201 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 74 m²Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²

Prodej bytu 2+1 74 m²

Václavická 1277, Náchod - Staré Město nad Metují

3 550 000 Kč

3 390 000 Kč

45 811 Kč/m2

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Svébohov 19, Svébohov

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

34 783 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Třebenice 3, Štěchovice

6 980 000 Kč

94 324 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Sokolovská cesta, Teplice

2 190 000 Kč

42 115 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²

Chotíkov, Chotíkov

8 900 000 Kč

45 178 Kč/m2

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1210 m²Prodej stavebního pozemku 1210 m²
Prodej stavebního pozemku 1210 m²
Prodej stavebního pozemku 1210 m²

Prodej stavebního pozemku 1210 m²

Vanovice, okres Blansko

2 150 000 Kč

1 777 Kč/m2

1...468469470...538

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 274 nemovitostí