Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

5 413 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²

Dolní Vilémovice 44, Dolní Vilémovice

4 000 000 Kč

3 980 000 Kč

32 623 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 331 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²

Poniklá 16, Poniklá

2 890 000 Kč

2 098 000 Kč

10 490 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

Bratislavská, Hostivař, Praha

12 800 000 Kč

143 820 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

9 700 000 Kč

48 990 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Unerázka 11, Bezděčí u Trnávky

1 710 000 Kč

1 525 000 Kč

12 008 Kč/m2

Prodej domu 105 m²Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²

Prodej domu 105 m²

Jeřice, Jičín

5 175 000 Kč

49 286 Kč/m2

Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²
Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²
Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²

Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²

Radvanice 211, Radvanice

8 999 000 Kč

41 662 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 2275 m²Prodej stavebního pozemku 2275 m²
Prodej stavebního pozemku 2275 m²
Prodej stavebního pozemku 2275 m²

Prodej stavebního pozemku 2275 m²

Slunečná, Dvůr Králové nad Labem

6 825 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej domu 139 m², pozemek 770 m²Prodej domu 139 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 770 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 770 m²

Rýmařov, okres Bruntál

5 490 000 Kč

39 496 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2081 m²Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Lišany, okres Louny

2 999 000 Kč

2 499 000 Kč

1 201 Kč/m2

1...471472473...542

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 331 nemovitostí