Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

5 406 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Tyršova 239, Nymburk

6 319 000 Kč

126 380 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 368 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²

Na Výsluní 330, Chotětov

14 950 000 Kč

91 159 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²

Radostov 18, Radostov

9 900 000 Kč

8 900 000 Kč

47 594 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej bytu 1+kk 52 m²Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²

Prodej bytu 1+kk 52 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

9 980 000 Kč

191 923 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 710 m²Prodej stavebního pozemku 710 m²
Prodej stavebního pozemku 710 m²
Prodej stavebního pozemku 710 m²

Prodej stavebního pozemku 710 m²

Stříbro, okres Tachov

2 100 000 Kč

2 958 Kč/m2

Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Antonína Slavíčka, Luhačovice

9 900 000 Kč

8 990 000 Kč

36 844 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Rybníky 134, Rybníky

10 990 000 Kč

99 909 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 98 m²Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²

Prodej bytu 4+kk 98 m²

Na Pěšině, Vráto

8 600 000 Kč

87 755 Kč/m2

Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²
Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²
Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²

Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²

Dunávice ev. č. 2, Netvořice

7 960 000 Kč

36 182 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej domu 90 m², pozemek 238 m²Prodej domu 90 m², pozemek 238 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 238 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 238 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 238 m²

Komenského 639, Moravské Budějovice

3 990 000 Kč

3 600 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
1...473474475...541

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 368 nemovitostí