Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 597 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 65 m²Prodej bytu 4+kk 65 m²
Prodej bytu 4+kk 65 m²
Prodej bytu 4+kk 65 m²

Prodej bytu 4+kk 65 m²

Slavče 30, Slavče

1 380 000 Kč

21 231 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 597 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²

Deštná, okres Blansko

8 730 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Deštné v Orlických horách 336, Deštné v Orlických horách

3 900 000 Kč

47 561 Kč/m2

Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²

Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²

Lužnice 202, Lužnice

9 750 000 Kč

36 654 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2428 m²Prodej stavebního pozemku 2428 m²
Prodej stavebního pozemku 2428 m²
Prodej stavebního pozemku 2428 m²

Prodej stavebního pozemku 2428 m²

Milířská, Jeřmanice

14 932 200 Kč

6 150 Kč/m2

Prodej domu 209 m²Prodej domu 209 m²
Prodej domu 209 m²
Prodej domu 209 m²

Prodej domu 209 m²

149, Rabštejnská Lhota

11 290 000 Kč

54 019 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

nábřeží Svazu protifašistických bojovníků, Ostrava

3 800 000 Kč

55 882 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Brašovská ulička 250, Týn nad Vltavou

6 999 000 Kč

47 612 Kč/m2

Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Branov, okres Rakovník

4 999 000 Kč

54 934 Kč/m2

Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²
Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²
Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²

Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²

Branov, okres Rakovník

4 999 000 Kč

54 934 Kč/m2

1...120121122...560

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 597 nemovitostí