Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 603 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 83 m²Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²

Prodej bytu 4+1 83 m²

Hnězdenská, Praha

9 999 000 Kč

9 099 000 Kč

109 627 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 655 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1247 m²Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

8 999 000 Kč

7 217 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Světlík, okres Český Krumlov

3 999 000 Kč

3 207 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1131 m²Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Hostinné, okres Trutnov

1 639 950 Kč

1 450 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

V Cibulkách 358/54, Praha 5 - Košíře

15 990 000 Kč

183 793 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Šponarova, Hrabůvka, Ostrava

3 570 000 Kč

3 534 000 Kč

69 294 Kč/m2

Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²
Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²
Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²

Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²

Legionářská 468, Jedovnice

10 260 000 Kč

81 429 Kč/m2

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Luhačovice, okres Zlín

12 750 000 Kč

63 750 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²

Býkev 50, Býkev

9 390 000 Kč

67 071 Kč/m2

1...122123124...561

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 655 nemovitostí