Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 500 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Cholevova, Ostrava

3 100 000 Kč

73 810 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 279 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 927 m²Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²

Prodej stavebního pozemku 927 m²

Sány, okres Nymburk

3 244 500 Kč

3 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Kotlaska, Praha

6 290 000 Kč

174 722 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Pod Lesíkem 488/18, Ostrava - Stará Bělá

4 500 000 Kč

48 387 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²

Bolatice, okres Opava

6 500 000 Kč

65 000 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

7 290 000 Kč

165 682 Kč/m2

Populární

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Struhaře 28, Spálené Poříčí

8 050 000 Kč

35 778 Kč/m2

Populární

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Řetechovská 434, Pozlovice

6 990 000 Kč

5 990 000 Kč

86 812 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Populární

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Jeremiášova, Praha

9 500 000 Kč

153 226 Kč/m2

Populární

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Klučenice 35, Klučenice

7 200 000 Kč

37 895 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: Hrubeš & Partners
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: Hrubeš & Partners
1...181920...550

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 279 nemovitostí