Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 510 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Hasičská 3034, Frýdek-Místek - Frýdek

4 200 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 306 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 4+1 113 m²Prodej bytu 4+1 113 m²
Prodej bytu 4+1 113 m²
Prodej bytu 4+1 113 m²

Prodej bytu 4+1 113 m²

Jateční 1410/2, Aš

2 750 000 Kč

24 336 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 256 m²Prodej domu 115 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 256 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 256 m²

Vysoká Libyně, Vysoká Libyně

2 950 000 Kč

2 690 000 Kč

23 391 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Vyhnánov 22, Včelákov

2 199 000 Kč

14 660 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Národní obrany, Praha

11 700 000 Kč

153 947 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Jiráskovo nábř. 1823, Písek - Budějovické Předměstí

4 200 000 Kč

66 667 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Mezholezy 36, Mezholezy

2 200 000 Kč

29 333 Kč/m2

Populární

Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²

Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²

Dolní Vysoké 21, Úštěk

4 900 000 Kč

6 125 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Populární

Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²
Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²
Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²

Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²

Suchovršice 124, Suchovršice

2 490 000 Kč

36 618 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Jarošova, Znojmo

4 980 000 Kč

90 545 Kč/m2

1...232425...551

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 306 nemovitostí