Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 585 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Studený 57, Studený

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

28 429 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 593 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Pospíšilova, Hradec Králové

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

101 765 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²

Na Valech, Jáchymov

5 250 000 Kč

26 250 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Skůry 29, Hobšovice

4 700 000 Kč

38 843 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

K Dražejovu, Strakonice

8 295 000 Kč

99 940 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 32 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 32 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 32 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 32 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 32 m²

Mokrá-Horákov, okres Brno-venkov

490 000 Kč

470 000 Kč

18 800 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Jana Škody, Ostrava

3 990 000 Kč

53 200 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Nová Ves nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

4 100 000 Kč

3 800 000 Kč

38 000 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Julčín, Úštěk

1 836 900 Kč

13 916 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1042 m²Prodej stavebního pozemku 1042 m²
Prodej stavebního pozemku 1042 m²
Prodej stavebního pozemku 1042 m²

Prodej stavebního pozemku 1042 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

5 860 000 Kč

5 300 000 Kč

5 086 Kč/m2

1...474849...559

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 593 nemovitostí