Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 452 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Drimlova 2513/1, Praha 13 - Stodůlky

5 999 000 Kč

139 512 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 038 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Lomená, Karlovy Vary

4 650 000 Kč

4 480 000 Kč

73 443 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Přehýšov, Přehýšov

2 500 000 Kč

2 500 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Praha 16, Praha

17 500 000 Kč

15 200 000 Kč

15 200 Kč/m2

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Stříbrné Hory 46, Nalžovské Hory

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Populární

Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²

Brozany 111, Staré Hradiště

6 850 000 Kč

6 690 000 Kč

55 289 Kč/m2

Realitní makléř: Věra Veliká
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY I.
Realitní makléř: Věra Veliká

Věra Veliká

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY I.

Populární

Prodej stavebního pozemku 1494 m²Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Východní, Michálkovice, Ostrava

2 900 000 Kč

2 700 000 Kč

1 807 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality

Populární

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Uhelná 867/1, Hradec Králové - Slezské Předměstí

4 190 000 Kč

123 235 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 118 m²Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²

Prodej bytu 4+1 118 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

12 490 000 Kč

105 847 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+kk 120 m²Prodej bytu 4+kk 120 m²
Prodej bytu 4+kk 120 m²
Prodej bytu 4+kk 120 m²

Prodej bytu 4+kk 120 m²

Bezručova, Chodov

6 290 000 Kč

52 417 Kč/m2

1...567...546

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 038 nemovitostí