Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 577 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 808 m²Prodej stavebního pozemku 808 m²
Prodej stavebního pozemku 808 m²
Prodej stavebního pozemku 808 m²

Prodej stavebního pozemku 808 m²

Jankovice, okres Pardubice

2 526 656 Kč

3 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 674 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 806 m²Prodej stavebního pozemku 806 m²
Prodej stavebního pozemku 806 m²
Prodej stavebního pozemku 806 m²

Prodej stavebního pozemku 806 m²

Jankovice, okres Pardubice

2 520 402 Kč

3 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 807 m²Prodej stavebního pozemku 807 m²
Prodej stavebního pozemku 807 m²
Prodej stavebního pozemku 807 m²

Prodej stavebního pozemku 807 m²

Jankovice, okres Pardubice

2 523 529 Kč

3 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Třebovská 442, Ústí nad Orlicí - Hylváty

3 750 000 Kč

53 571 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²

Rudé armády 124, Brandov

6 490 000 Kč

21 633 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej stavebního pozemku 376 m²Prodej stavebního pozemku 376 m²
Prodej stavebního pozemku 376 m²
Prodej stavebního pozemku 376 m²

Prodej stavebního pozemku 376 m²

Pod Trámky, Vikýřovice

1 890 000 Kč

5 027 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej bytu 2+1 70 m²Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²

Prodej bytu 2+1 70 m²

Štúrova, Ostrov

3 080 000 Kč

44 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Plzák
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Michal Plzák

Michal Plzák

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Brněnská 481/42, Olomouc - Nová Ulice

3 550 000 Kč

3 490 000 Kč

109 063 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²

Olbramice 23, Olbramice

5 499 000 Kč

27 495 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej atypického bytu 86 m²Prodej atypického bytu 86 m²
Prodej atypického bytu 86 m²
Prodej atypického bytu 86 m²

Prodej atypického bytu 86 m²

Povltavská 5/74, Praha - Troja

18 600 000 Kč

216 279 Kč/m2

Realitní makléř: Iva Petrušková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Iva Petrušková

Iva Petrušková

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
1...747576...558

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 674 nemovitostí