Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 470 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Uhelná 867/1, Hradec Králové - Slezské Předměstí

4 190 000 Kč

123 235 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 238 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Křemenská, Pardubice

7 190 000 Kč

91 013 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

U Splavu 2870/4, Břeclav

4 350 000 Kč

58 000 Kč/m2

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Palackého 84, Lomnice nad Lužnicí

5 960 000 Kč

55 185 Kč/m2

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²

Dobrovského, Modřice

10 990 000 Kč

122 111 Kč/m2

Populární

Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²
Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²
Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²

Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²

Dvory nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

5 970 000 Kč

17 205 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Seifertova 682/81, Praha 3 - Žižkov

11 500 000 Kč

129 213 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²

Střížov 82, Střížov

7 390 000 Kč

28 867 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Populární

Prodej domu, pozemek 1058 m²Prodej domu, pozemek 1058 m²
Prodej domu, pozemek 1058 m²
Prodej domu, pozemek 1058 m²

Prodej domu, pozemek 1058 m²

Horní Studénky, Horní Studénky

3 890 000 Kč

3 490 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Populární

Prodej bytu 4+1 124 m²Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²

Prodej bytu 4+1 124 m²

Veverkova, Praha

18 700 000 Kč

150 806 Kč/m2

1...8910...547

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 238 nemovitostí