Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

5 524 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

U michelského mlýna, Praha

16 656 640 Kč

228 173 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 510 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

U michelského mlýna, Praha

12 603 080 Kč

225 055 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Josefa Mánesa 1883, Nymburk

5 499 000 Kč

5 300 000 Kč

84 127 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²

Větrný Jeníkov ev. č. 44, Větrný Jeníkov

5 590 000 Kč

4 900 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²

Větrný Jeníkov ev. č. 44, Větrný Jeníkov

5 590 000 Kč

4 900 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej domu 156 m², pozemek 226 m²Prodej domu 156 m², pozemek 226 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 226 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 226 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 226 m²

Karlštejnská, Chýnice

13 700 000 Kč

87 821 Kč/m2

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Hlavní 6, Hvozdná

11 900 000 Kč

38 141 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3033 m²Prodej stavebního pozemku 3033 m²
Prodej stavebního pozemku 3033 m²
Prodej stavebního pozemku 3033 m²

Prodej stavebního pozemku 3033 m²

Vyšní Lhoty, Frýdek-Místek

5 290 000 Kč

1 744 Kč/m2

Prodej domu 198 m²Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²

Prodej domu 198 m²

Rousínov, Vyškov

8 750 000 Kč

44 192 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1049 m²Prodej stavebního pozemku 1049 m²
Prodej stavebního pozemku 1049 m²
Prodej stavebního pozemku 1049 m²

Prodej stavebního pozemku 1049 m²

Hory, okres Karlovy Vary

3 490 000 Kč

3 327 Kč/m2

1...192193194...553

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 510 nemovitostí