Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

5 539 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Horní Podluží 305, Horní Podluží

4 590 000 Kč

4 299 000 Kč

31 844 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 574 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²

Evansova, Plzeň

11 990 000 Kč

92 231 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 115 m²Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²

Prodej bytu 3+kk 115 m²

Vinohradská, Praha

22 431 000 Kč

195 052 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2190 m²Prodej stavebního pozemku 2190 m²
Prodej stavebního pozemku 2190 m²
Prodej stavebního pozemku 2190 m²

Prodej stavebního pozemku 2190 m²

Příchovice, okres Plzeň-jih

5 500 000 Kč

2 511 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Rychtářská 616/9, Liberec XIV-Ruprechtice

4 950 000 Kč

4 650 000 Kč

77 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Meclov 36, Meclov

2 950 000 Kč

2 499 000 Kč

52 063 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Nalžovy 59, Nalžovské Hory

2 650 000 Kč

2 150 000 Kč

7 167 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²

Račice 24, Račice

3 150 000 Kč

24 231 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

U Tvrze 1547/10, Děčín VI-Letná

3 200 000 Kč

49 231 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 93 m²Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²

Prodej bytu 4+kk 93 m²

Na Vinici 934/25, Litoměřice - Předměstí

7 777 777 Kč

83 632 Kč/m2

1...194195196...554

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 574 nemovitostí