Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

5 584 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Údolní 24, Přítluky

8 990 000 Kč

68 626 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 796 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Dražovice 137, Dražovice

4 100 000 Kč

3 499 999 Kč

25 735 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Horymírova, Ostrava

4 390 000 Kč

4 190 000 Kč

61 618 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 30 m²Prodej bytu 2+kk 30 m²
Prodej bytu 2+kk 30 m²
Prodej bytu 2+kk 30 m²

Prodej bytu 2+kk 30 m²

Soukenická 1196/11, Praha 1 - Nové Město

10 000 000 Kč

9 800 000 Kč

326 667 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 130 m²Prodej bytu 4+kk 130 m²
Prodej bytu 4+kk 130 m²
Prodej bytu 4+kk 130 m²

Prodej bytu 4+kk 130 m²

Pod pekárnami 162/9, Praha 9 - Vysočany

17 490 000 Kč

16 990 000 Kč

130 692 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Hroznatova 511/16, Mariánské Lázně - Úšovice

3 610 000 Kč

53 881 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1845 m²Prodej stavebního pozemku 1845 m²
Prodej stavebního pozemku 1845 m²
Prodej stavebního pozemku 1845 m²

Prodej stavebního pozemku 1845 m²

Červené Pečky, okres Kolín

3 590 000 Kč

1 946 Kč/m2

Prodej domu 210 m²Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²

Prodej domu 210 m²

Štěchovice, Praha-západ

18 700 000 Kč

17 200 000 Kč

81 905 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 653 m²Prodej stavebního pozemku 653 m²
Prodej stavebního pozemku 653 m²
Prodej stavebního pozemku 653 m²

Prodej stavebního pozemku 653 m²

Mokřany 4, Praha

24 950 000 Kč

23 950 000 Kč

36 677 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Zlatá výšina 466, Hrádek nad Nisou

4 500 000 Kč

4 199 000 Kč

69 983 Kč/m2

1...199200201...559

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 796 nemovitostí