Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

5 637 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Žďár, Žďár

3 250 000 Kč

3 100 000 Kč

5 496 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 067 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²

Mlýnská 194/17, Batelov

2 290 000 Kč

1 890 000 Kč

14 651 Kč/m2

Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²

Hybešova, Modřice

16 850 000 Kč

15 500 000 Kč

65 401 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

E. F. Buriana 2043/3, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

2 690 000 Kč

2 590 000 Kč

51 800 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²

Brno, okres Brno-město

19 240 000 Kč

104 565 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1165 m²Prodej stavebního pozemku 1165 m²
Prodej stavebního pozemku 1165 m²
Prodej stavebního pozemku 1165 m²

Prodej stavebního pozemku 1165 m²

Horní Libochová, okres Žďár nad Sázavou

1 747 500 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Pečice - Drsník, okres Příbram

11 390 000 Kč

10 490 000 Kč

57 322 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Spořilov, Letohrad

4 899 000 Kč

4 350 000 Kč

62 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Scheinerova, Teplice

3 300 000 Kč

2 699 000 Kč

35 052 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Hevlín, okres Znojmo

6 490 000 Kč

6 250 000 Kč

85 616 Kč/m2

1...245246247...564

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 067 nemovitostí