Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

5 640 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 91 m², pozemek 995 m²Prodej domu 91 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 995 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 995 m²

Želetava, okres Třebíč

7 690 000 Kč

6 890 000 Kč

75 714 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 908 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Jesenická, Vrbno pod Pradědem

2 599 000 Kč

2 299 000 Kč

36 492 Kč/m2

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Radnice, okres Rokycany

3 120 000 Kč

2 950 000 Kč

16 480 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²

Rýmařov, okres Bruntál

5 599 000 Kč

4 790 000 Kč

31 933 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Perná 304, Perná

7 890 000 Kč

5 990 000 Kč

63 723 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1824 m²Prodej stavebního pozemku 1824 m²
Prodej stavebního pozemku 1824 m²
Prodej stavebního pozemku 1824 m²

Prodej stavebního pozemku 1824 m²

Hajany, okres Strakonice

2 800 000 Kč

2 600 000 Kč

1 425 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²

Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²

Budětsko, okres Prostějov

6 490 000 Kč

51 102 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 650 m²Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²

Prodej stavebního pozemku 650 m²

Ořechov, okres Brno-venkov

5 750 000 Kč

4 980 000 Kč

7 662 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Kynského, Slaný

4 701 950 Kč

4 613 000 Kč

107 279 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Pačlavice, okres Kroměříž

4 390 000 Kč

29 267 Kč/m2

1...254255256...564

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 908 nemovitostí