Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

5 635 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Pod Chlumem, Plzeň

4 990 000 Kč

4 790 000 Kč

90 377 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 034 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²
Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²
Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²

Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²

Odolenov 25, Hrádek

12 249 800 Kč

8 940 000 Kč

52 588 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Újezd, okres Olomouc

2 899 000 Kč

2 699 000 Kč

2 699 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61.9 m²Prodej bytu 2+kk 61.9 m²
Prodej bytu 2+kk 61.9 m²
Prodej bytu 2+kk 61.9 m²

Prodej bytu 2+kk 61.9 m²

K Beranovu 1181/9, Praha - Dolní Chabry

9 990 000 Kč

9 690 000 Kč

156 543 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8316 m²Prodej stavebního pozemku 8316 m²
Prodej stavebního pozemku 8316 m²
Prodej stavebního pozemku 8316 m²

Prodej stavebního pozemku 8316 m²

Vysoký Újezd, okres Beroun

20 200 000 Kč

18 990 000 Kč

2 284 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²

Nová Cerekev 210, Nová Cerekev

5 475 000 Kč

4 875 000 Kč

36 932 Kč/m2

Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²

Na Rafandě, Tuklaty

21 950 000 Kč

19 950 000 Kč

36 273 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

U Engerthu, Kladno

7 600 000 Kč

138 182 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8543 m²Prodej stavebního pozemku 8543 m²
Prodej stavebního pozemku 8543 m²
Prodej stavebního pozemku 8543 m²

Prodej stavebního pozemku 8543 m²

Vysoký Újezd, okres Beroun

20 500 000 Kč

19 900 000 Kč

2 329 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3703 m²Prodej stavebního pozemku 3703 m²
Prodej stavebního pozemku 3703 m²
Prodej stavebního pozemku 3703 m²

Prodej stavebního pozemku 3703 m²

Chlustina, okres Beroun

5 500 000 Kč

4 810 000 Kč

1 299 Kč/m2

1...281282283...564

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 034 nemovitostí