Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

5 569 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Čerňovice, Čerňovice

850 000 Kč

530 000 Kč

9 636 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 750 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²

Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²

Dolní 152, Staré Hodějovice

9 999 000 Kč

33 554 Kč/m2

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²

Police 56, Police

2 340 000 Kč

34 412 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

sídl. Dukelských hrdinů 2774/23, Břeclav

4 050 000 Kč

3 700 000 Kč

49 333 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m²Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²

Prodej domu 100 m²

Nová Paka, Jičín

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová

Populární

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Holečkova, České Budějovice

6 200 000 Kč

110 714 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.8

Realitní kancelář: ViaFinance reality

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Báňovice, okres Jindřichův Hradec

2 490 000 Kč

27 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Na Stínadlech 324, Písek

3 990 000 Kč

55 417 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi

Populární

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Nedvězská 2225/6, Praha 10 - Strašnice

6 950 000 Kč

178 205 Kč/m2

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²

Byňov 94, Nové Hrady

4 600 000 Kč

4 496 000 Kč

39 096 Kč/m2

1...111213...557

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 750 nemovitostí