Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

5 533 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Bdeněves 46, Bdeněves

720 000 Kč

550 000 Kč

14 865 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 574 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

K motelu ev. č. 5, Praha - Újezd u Průhonic

8 990 000 Kč

160 536 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Františka Hajdy, Hrabůvka, Ostrava

3 890 000 Kč

50 519 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 598 m²Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²

Prodej stavebního pozemku 598 m²

Vřesina, okres Ostrava-město

2 600 000 Kč

4 348 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1776 m²Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

2 700 000 Kč

1 520 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1130 m²Prodej stavebního pozemku 1130 m²
Prodej stavebního pozemku 1130 m²
Prodej stavebního pozemku 1130 m²

Prodej stavebního pozemku 1130 m²

Chocerady, okres Benešov

8 200 000 Kč

7 257 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. František Truhlář
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Ing. František Truhlář

Ing. František Truhlář

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Populární

Prodej stavebního pozemku 657 m²Prodej stavebního pozemku 657 m²
Prodej stavebního pozemku 657 m²
Prodej stavebního pozemku 657 m²

Prodej stavebního pozemku 657 m²

Topolová, Úherce

3 650 000 Kč

2 990 000 Kč

4 551 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 716 m²Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²

Prodej stavebního pozemku 716 m²

Přišimasy, okres Kolín

3 900 000 Kč

5 447 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Nedvězská 2225/6, Praha 10 - Strašnice

6 950 000 Kč

178 205 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 949 m²Prodej stavebního pozemku 949 m²
Prodej stavebního pozemku 949 m²
Prodej stavebního pozemku 949 m²

Prodej stavebního pozemku 949 m²

Jižní 114, Olomouc

8 750 000 Kč

9 220 Kč/m2

1...131415...554

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 574 nemovitostí