Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

5 655 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Gagarinova 517/25, Karlovy Vary - Drahovice

4 900 000 Kč

87 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 064 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²

Vranovice, okres Brno-venkov

17 000 000 Kč

16 999 000 Kč

89 000 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Pražská, Kralupy nad Vltavou

8 198 000 Kč

67 752 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2092 m²Prodej stavebního pozemku 2092 m²
Prodej stavebního pozemku 2092 m²
Prodej stavebního pozemku 2092 m²

Prodej stavebního pozemku 2092 m²

Příbor, okres Nový Jičín

2 500 000 Kč

1 195 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Přemyslova 91, Mšeno

4 500 000 Kč

4 275 000 Kč

42 750 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Volfířov, okres Jindřichův Hradec

1 100 000 Kč

18 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 106 m²Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²

Prodej bytu 3+1 106 m²

Denisova, Ostrava

5 900 000 Kč

55 660 Kč/m2

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Dlouhá Lhota 126, Dlouhá Lhota

9 990 000 Kč

48 971 Kč/m2

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²

Komenského, Šternberk

4 600 000 Kč

67 647 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Seifertova, Jihlava

4 200 000 Kč

60 870 Kč/m2

1...404142...566

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 064 nemovitostí