Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

5 569 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Palackého 84, Lomnice nad Lužnicí

5 960 000 Kč

55 185 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 807 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²

K Jezeru 197/13, Ostrava - Výškovice

6 500 000 Kč

44 828 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²

Dobrovského, Modřice

10 990 000 Kč

122 111 Kč/m2

Populární

Prodej domu, pozemek 1058 m²Prodej domu, pozemek 1058 m²
Prodej domu, pozemek 1058 m²
Prodej domu, pozemek 1058 m²

Prodej domu, pozemek 1058 m²

Horní Studénky, Horní Studénky

3 890 000 Kč

3 490 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Populární

Prodej bytu 4+1 124 m²Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²

Prodej bytu 4+1 124 m²

Veverkova, Praha

18 700 000 Kč

150 806 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Všeradice 25, Všeradice

5 350 000 Kč

72 297 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Drimlova 2513/1, Praha 13 - Stodůlky

5 999 000 Kč

139 512 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Křemenská, Pardubice

7 190 000 Kč

91 013 Kč/m2

Populární

Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²

Ublo, okres Zlín

7 490 000 Kč

24 967 Kč/m2

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²

Byňov 94, Nové Hrady

4 600 000 Kč

4 496 000 Kč

39 096 Kč/m2

1...8910...557

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 807 nemovitostí