Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

5 653 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²

Radešínská Svratka 119, Radešínská Svratka

9 490 000 Kč

54 540 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 129 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 108 m²Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²

Prodej bytu 4+1 108 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 722 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

9. května 1632/9, Blansko

3 500 000 Kč

120 690 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Kozlany, okres Vyškov

11 300 000 Kč

56 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 767 m²Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²

Prodej stavebního pozemku 767 m²

Lysice, okres Blansko

3 600 000 Kč

4 694 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 109 m²Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²

Prodej bytu 4+1 109 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 404 Kč/m2

Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²

Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²

Dobronice 11, Tavíkovice

1 499 000 Kč

15 779 Kč/m2

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Slatina nad Úpou, Slatina nad Úpou

7 200 000 Kč

6 500 000 Kč

34 946 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1152 m²Prodej stavebního pozemku 1152 m²
Prodej stavebního pozemku 1152 m²
Prodej stavebního pozemku 1152 m²

Prodej stavebního pozemku 1152 m²

Kuřim, okres Brno-venkov

2 990 000 Kč

2 595 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 89 m²Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²

Prodej bytu 2+1 89 m²

Jiráskova, Chrast, Chrast

3 900 000 Kč

2 900 000 Kč

32 584 Kč/m2

1...129130131...566

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 129 nemovitostí