Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

5 659 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2148 m²Prodej stavebního pozemku 2148 m²
Prodej stavebního pozemku 2148 m²
Prodej stavebního pozemku 2148 m²

Prodej stavebního pozemku 2148 m²

Spálené, Holčovice

2 700 000 Kč

1 257 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 184 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Jabloňová 2881/98, Praha 10 - Záběhlice

5 190 000 Kč

216 250 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Benkovice 49, Hradec nad Moravicí

4 590 000 Kč

26 686 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 108 m²Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²

Prodej bytu 3+kk 108 m²

Zelená 1743/18, Praha 6 - Dejvice

22 990 000 Kč

212 870 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 925 m²Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²

Prodej stavebního pozemku 925 m²

Olešná, okres Pelhřimov

1 750 000 Kč

1 892 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 908 m²Prodej stavebního pozemku 908 m²
Prodej stavebního pozemku 908 m²
Prodej stavebního pozemku 908 m²

Prodej stavebního pozemku 908 m²

Olešná, okres Pelhřimov

1 717 936 Kč

1 892 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 24 m²Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²

Prodej bytu 1+1 24 m²

Luh, Vsetín

1 990 000 Kč

82 917 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Zárubecká, Ostrava

3 550 000 Kč

69 608 Kč/m2

Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²

Hostákov ev. č. 2, Vladislav

2 121 000 Kč

30 300 Kč/m2

1...143144145...566

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 184 nemovitostí