Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

5 647 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²

Březina 517, Březina

13 490 000 Kč

124 907 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 188 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²

Přehýšov 26, Přehýšov

8 490 000 Kč

94 333 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²

Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²

Čepřovice 6, Čepřovice

4 390 000 Kč

59 324 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²

Mačkov 92, Mačkov

10 590 000 Kč

74 577 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 842 m²Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²

Prodej stavebního pozemku 842 m²

Holedeč, okres Louny

2 200 000 Kč

2 613 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1053 m²Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Hoštice, okres Strakonice

1 950 156 Kč

1 852 Kč/m2

Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Slunečná, Bzenec

12 990 000 Kč

43 300 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Národní třída, Hodonín

4 990 000 Kč

61 605 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Zbraslavská 41/5, Praha - Malá Chuchle

9 699 000 Kč

142 632 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Tvarožná Lhota, okres Hodonín

1 200 000 Kč

25 532 Kč/m2

1...145146147...565

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 188 nemovitostí