Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

5 658 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 99 m²Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²

Prodej bytu 4+kk 99 m²

Křenová 524/69, Brno - Trnitá

13 903 000 Kč

140 434 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 062 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1615 m²Prodej stavebního pozemku 1615 m²
Prodej stavebního pozemku 1615 m²
Prodej stavebního pozemku 1615 m²

Prodej stavebního pozemku 1615 m²

Buřenice, okres Pelhřimov

2 500 000 Kč

1 548 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²

Bezručova 395, Mnichovice

23 300 000 Kč

105 909 Kč/m2

Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²

Chebská 141, Luby

3 799 999 Kč

10 440 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 580 m²Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²

Prodej stavebního pozemku 580 m²

Urbáškova, Bučovice

2 850 000 Kč

4 914 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²

Za Humny 80/1, Brumovice

7 490 000 Kč

40 053 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 91 m²Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²

Prodej bytu 4+1 91 m²

Kuks, okres Trutnov

4 100 000 Kč

45 055 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1564 m²Prodej stavebního pozemku 1564 m²
Prodej stavebního pozemku 1564 m²
Prodej stavebního pozemku 1564 m²

Prodej stavebního pozemku 1564 m²

31, Brázdim

20 874 880 Kč

13 347 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 99 m²Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²

Prodej bytu 4+1 99 m²

Karla Čapka 245, Krupka - Maršov

2 199 999 Kč

22 222 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Karla Čapka 243, Krupka - Maršov

1 499 999 Kč

22 059 Kč/m2

1...167168169...566

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 062 nemovitostí