Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

5 662 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

5 490 000 Kč

211 154 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 133 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Loučovice 129, Loučovice

3 999 990 Kč

54 794 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3350 m²Prodej stavebního pozemku 3350 m²
Prodej stavebního pozemku 3350 m²
Prodej stavebního pozemku 3350 m²

Prodej stavebního pozemku 3350 m²

Dolní Cerekev, okres Jihlava

2 105 000 Kč

628 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

M. J. Lermontova 969/4, Praha 6 - Bubeneč

8 300 000 Kč

8 100 000 Kč

114 085 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

tř. Budovatelů 3068/120, Most

3 300 000 Kč

48 529 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8716 m²Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Kly, okres Mělník

16 500 000 Kč

1 893 Kč/m2

Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²

Bouzov, okres Olomouc

4 200 000 Kč

28 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 520 m²Prodej stavebního pozemku 520 m²
Prodej stavebního pozemku 520 m²
Prodej stavebního pozemku 520 m²

Prodej stavebního pozemku 520 m²

Brázdim, Praha-východ

6 760 000 Kč

13 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 503 m²Prodej stavebního pozemku 503 m²
Prodej stavebního pozemku 503 m²
Prodej stavebního pozemku 503 m²

Prodej stavebního pozemku 503 m²

Brázdim, Praha-východ

6 800 560 Kč

13 520 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 541 m²Prodej stavebního pozemku 541 m²
Prodej stavebního pozemku 541 m²
Prodej stavebního pozemku 541 m²

Prodej stavebního pozemku 541 m²

Brázdim, Praha-východ

7 314 320 Kč

13 520 Kč/m2

1...169170171...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 133 nemovitostí