Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 28 mil. Kč

Do 28 mil. Kč

5 598 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²

Vintířovská, Chodov

8 490 000 Kč

39 488 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 876 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1320 m²Prodej stavebního pozemku 1320 m²
Prodej stavebního pozemku 1320 m²
Prodej stavebního pozemku 1320 m²

Prodej stavebního pozemku 1320 m²

Otín - Pohořílky, okres Žďár nad Sázavou

2 500 000 Kč

1 894 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 990 m²Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²

Prodej stavebního pozemku 990 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 950 100 Kč

3 990 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Kosmonautů, Ústí nad Labem

3 150 000 Kč

61 765 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej stavebního pozemku 1404 m²Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Opatovec, okres Svitavy

2 062 400 Kč

1 469 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 1863 m²Prodej stavebního pozemku 1863 m²
Prodej stavebního pozemku 1863 m²
Prodej stavebního pozemku 1863 m²

Prodej stavebního pozemku 1863 m²

Opatovec, okres Svitavy

2 705 000 Kč

1 452 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

U Tvrze, Děčín

2 950 000 Kč

59 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Okružní, Zlín

6 190 000 Kč

75 488 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Blatno 96, Blatno

7 250 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Blatno 96, Blatno

7 250 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
1...636465...560

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 876 nemovitostí