Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 725 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 4578 m²Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Skršín, okres Most

11 440 422 Kč

2 499 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 434 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Jaroslava Haška 1051/5, Most

1 899 900 Kč

48 715 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Jaroslava Vrchlického 2780/23, Most

2 349 900 Kč

43 517 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²

Hlavní 482/72, Břeclav - Poštorná

11 900 000 Kč

74 375 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²

Vendryně, okres Frýdek-Místek

3 990 000 Kč

29 556 Kč/m2

Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²

Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²

Sněhov 425, Malá Skála

17 850 000 Kč

77 273 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2544 m²Prodej stavebního pozemku 2544 m²
Prodej stavebního pozemku 2544 m²
Prodej stavebního pozemku 2544 m²

Prodej stavebního pozemku 2544 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

2 550 000 Kč

1 002 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 744 m²Prodej stavebního pozemku 744 m²
Prodej stavebního pozemku 744 m²
Prodej stavebního pozemku 744 m²

Prodej stavebního pozemku 744 m²

Kvasiny

1 852 560 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 735 m²Prodej stavebního pozemku 735 m²
Prodej stavebního pozemku 735 m²
Prodej stavebního pozemku 735 m²

Prodej stavebního pozemku 735 m²

Kvasiny

1 830 150 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Majakovského, Havířov

3 500 000 Kč

67 308 Kč/m2

1...138139140...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 434 nemovitostí