Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 719 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Libeň 8, Praha

8 890 000 Kč

150 678 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 407 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 38 m²Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²

Prodej bytu 1+kk 38 m²

U Komína 369/4, Praha 5 - Radlice

7 200 000 Kč

189 474 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 40 m²Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²

Prodej bytu 1+kk 40 m²

Ústavní, Dobřany

3 887 500 Kč

97 188 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Ústavní, Dobřany

3 726 500 Kč

103 514 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Vimperská 200, Kašperské Hory

4 850 000 Kč

67 361 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 91.3 m²Prodej bytu 4+kk 91.3 m²
Prodej bytu 4+kk 91.3 m²
Prodej bytu 4+kk 91.3 m²

Prodej bytu 4+kk 91.3 m²

Ústřední 84/31, Praha - Štěrboholy

14 690 000 Kč

160 898 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 727 m²Prodej stavebního pozemku 727 m²
Prodej stavebního pozemku 727 m²
Prodej stavebního pozemku 727 m²

Prodej stavebního pozemku 727 m²

Kvasiny

1 810 230 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 742 m²Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²

Prodej stavebního pozemku 742 m²

Kvasiny

1 847 580 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 776 m²Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²

Prodej stavebního pozemku 776 m²

Kvasiny

1 932 240 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²

nám. 5. května 123, Obrnice

5 999 999 Kč

30 769 Kč/m2

1...140141142...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 407 nemovitostí