Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 728 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²

Kladruby, okres Rokycany

7 490 000 Kč

74 900 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 421 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²

Sedlec 11, Křešice

7 450 000 Kč

62 083 Kč/m2

Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²

Vážany, okres Vyškov

7 350 000 Kč

20 646 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Matušova 37/3, Rumburk 1

1 489 000 Kč

38 179 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Podhorská 91/13, Praha 5 - Motol

5 990 000 Kč

206 552 Kč/m2

Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²

Hosov ev. č. 406, Jihlava

870 000 Kč

13 810 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 816 m²Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²

Prodej stavebního pozemku 816 m²

Pražská 350, Nučice

6 000 000 Kč

7 353 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Sokolovská, Praha

6 990 000 Kč

233 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 699 m²Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²

Prodej stavebního pozemku 699 m²

Lažany, okres Blansko

4 500 000 Kč

6 438 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Gebauerova 902/11, Ostrava - Přívoz

2 800 000 Kč

36 842 Kč/m2

1...149150151...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 421 nemovitostí