Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 577 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 930 m²Prodej stavebního pozemku 930 m²
Prodej stavebního pozemku 930 m²
Prodej stavebního pozemku 930 m²

Prodej stavebního pozemku 930 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

790 000 Kč

849 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 818 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 760 m²Prodej stavebního pozemku 760 m²
Prodej stavebního pozemku 760 m²
Prodej stavebního pozemku 760 m²

Prodej stavebního pozemku 760 m²

Bukovany, okres Benešov

2 150 000 Kč

2 829 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Populární

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Spankov ev. č. 41, Líté

1 590 000 Kč

24 462 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+kk 88 m²Prodej bytu 4+kk 88 m²
Prodej bytu 4+kk 88 m²
Prodej bytu 4+kk 88 m²

Prodej bytu 4+kk 88 m²

Na Dlaskově, Velké Popovice

6 990 000 Kč

79 432 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Populární

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Lipová, Most

3 530 000 Kč

2 999 900 Kč

40 539 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Populární

Prodej stavebního pozemku 2032 m²Prodej stavebního pozemku 2032 m²
Prodej stavebního pozemku 2032 m²
Prodej stavebního pozemku 2032 m²

Prodej stavebního pozemku 2032 m²

Stará Rudná, Rudná pod Pradědem

1 990 000 Kč

979 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Populární

Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²

Rosice 175, Rosice

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

27 778 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Javorová 1130, Buštěhrad

12 450 000 Kč

107 328 Kč/m2

Populární

Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²

Bělá 22, Bělá

3 590 000 Kč

44 875 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Krakovská, Kralupy nad Vltavou

4 080 000 Kč

102 000 Kč/m2

1...151617...558

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 818 nemovitostí