Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 652 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

Matěje Kopeckého 556/2, Ostrava - Poruba

4 000 000 Kč

58 824 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 160 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 24 m²Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²

Prodej bytu 1+1 24 m²

Holečkova 2282/76, Praha 5 - Smíchov

6 490 000 Kč

270 417 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Hasičská 3034, Frýdek-Místek - Frýdek

4 200 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Populární

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Panelová 981/4, Ostrava - Poruba

3 290 000 Kč

64 510 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 61.1 m²Prodej bytu 3+kk 61.1 m²
Prodej bytu 3+kk 61.1 m²
Prodej bytu 3+kk 61.1 m²

Prodej bytu 3+kk 61.1 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

10 800 000 Kč

10 500 000 Kč

171 849 Kč/m2

Populární

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Mikulov, okres Břeclav

8 650 000 Kč

7 850 000 Kč

218 056 Kč/m2

Prodej bytu 213 m²Prodej bytu 213 m²
Prodej bytu 213 m²
Prodej bytu 213 m²

Prodej bytu 213 m²

K vápence 565/5, Praha - Velká Chuchle

14 495 000 Kč

13 690 000 Kč

64 272 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.

Populární

Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²

Na Hrádku, Neratovice - Byškovice

10 242 000 Kč

44 530 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Gorazdovo nám., Olomouc

3 700 000 Kč

3 200 000 Kč

80 100 Kč/m2

Populární

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Všechovice 177, Všechovice

2 790 000 Kč

15 081 Kč/m2

1...252627...566

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 160 nemovitostí