Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 770 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Rybalkova 186/33, Praha 10 - Vršovice

6 490 000 Kč

259 600 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 494 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

U Sýpky, Ostrava

4 500 000 Kč

40 909 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Pivovarská 166, Hostomice

12 990 000 Kč

39 604 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Jungmannova, Beroun-Město

6 800 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Révová 2222/3, Mělník

7 400 000 Kč

54 815 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²

Velký Dřevíč 77, Hronov

2 290 000 Kč

15 267 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 2+1 77 m²Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²

Prodej bytu 2+1 77 m²

Kuťatská 40, Praha - Královice

8 500 000 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

Na Veselí 290, Jesenice

15 800 000 Kč

105 333 Kč/m2

Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²

Nevězice, okres Písek

4 690 000 Kč

25 912 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 94 m²Prodej bytu 2+1 94 m²
Prodej bytu 2+1 94 m²
Prodej bytu 2+1 94 m²

Prodej bytu 2+1 94 m²

Kuťatská 40, Praha - Královice

10 500 000 Kč

111 702 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
1...329330331...577

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 494 nemovitostí