Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 757 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²

Oparno ev. č. 14, Velemín

3 900 000 Kč

54 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 591 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 47.8 m²Prodej bytu 2+kk 47.8 m²
Prodej bytu 2+kk 47.8 m²
Prodej bytu 2+kk 47.8 m²

Prodej bytu 2+kk 47.8 m²

Kloboukova, Chodov, Praha

6 250 000 Kč

130 753 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Bratří Žůrků, Brno

7 612 500 Kč

135 938 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²

U Cihelny 289, Dolní Bukovsko

7 890 000 Kč

46 140 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Mírová 472/35, Milovice

3 990 000 Kč

95 000 Kč/m2

Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Zaječí 21, Maršovice

8 000 000 Kč

21 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Žižkova 800, Jáchymov

1 195 000 Kč

13 278 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Nečtiny, okres Plzeň-sever

3 000 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 63 m²Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²

Prodej bytu 3+kk 63 m²

Fakultní, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

9 490 000 Kč

150 635 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Vyletalova 958/3, Praha 18 - Letňany

6 150 000 Kč

219 643 Kč/m2

1...337338339...576

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 591 nemovitostí