Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 744 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Rozvadov ev. č. 4, Rozvadov

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 500 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Jiráskova 847, Rychnov nad Kněžnou

4 650 000 Kč

54 070 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Neapolská 329, Praha 15 - Horní Měcholupy

6 990 000 Kč

6 840 000 Kč

159 070 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²

ZK Nad Janovým mlýnem, Třebíč

1 890 000 Kč

32 586 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Polská, Ostrava

4 190 000 Kč

95 227 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Třebešice 69, Třebešice

2 690 000 Kč

23 391 Kč/m2

Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²

Ševětín ev. č. 30, Ševětín

2 000 000 Kč

30 769 Kč/m2

Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Rymaně 1217, Mníšek pod Brdy

16 990 000 Kč

16 790 000 Kč

79 573 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Litoměřická 251, Velké Březno

2 500 000 Kč

41 667 Kč/m2

1...377378379...575

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 500 nemovitostí