Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 729 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Vrátkov, okres Kolín

8 500 000 Kč

65 385 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 462 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²

Habrmanova 570, Dobřany

7 200 000 Kč

6 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²

Jana Švermy 449, Březnice

7 500 000 Kč

34 091 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²

Hrachoviště ev. č. 3, Hrachoviště

3 990 000 Kč

95 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Bedřichov 164, Bedřichov

5 390 000 Kč

141 842 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Mánesova 1134, Litvínov - Horní Litvínov

2 600 000 Kč

2 490 000 Kč

51 875 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Lípová 235, Hlohovec

4 500 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Myslív 11, Myslív

1 999 000 Kč

24 988 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²

Stříbro ev. č. 47, Stříbro

1 690 000 Kč

28 167 Kč/m2

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Vidice 17, Vidice

4 900 000 Kč

39 200 Kč/m2

1...379380381...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 462 nemovitostí