Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 725 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Vydmuchov, Karviná

5 900 000 Kč

5 750 000 Kč

32 303 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 503 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²

Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²

Krásné Údolí, okres Karlovy Vary

3 999 000 Kč

17 617 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Gen. Svobody 1217, Uničov

3 490 000 Kč

51 324 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Na Okrajích 43, Spojil

6 290 000 Kč

7 863 Kč/m2

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Ledečko 63, Ledečko

1 890 000 Kč

1 790 000 Kč

24 189 Kč/m2

Realitní makléř: Ivan Nikodým
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ivan Nikodým

Ivan Nikodým

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej bytu 4+1 102 m²Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²

Prodej bytu 4+1 102 m²

Jáchymovská 129/59, Karlovy Vary - Bohatice

5 499 000 Kč

53 912 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Na Průtahu, Plzeň

4 290 000 Kč

80 943 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Lakatosová
Realitní kancelář: Michaela Lakatosová
Realitní makléř: Michaela Lakatosová

Michaela Lakatosová

Realitní kancelář: Michaela Lakatosová
Prodej stavebního pozemku 358 m²Prodej stavebního pozemku 358 m²
Prodej stavebního pozemku 358 m²
Prodej stavebního pozemku 358 m²

Prodej stavebního pozemku 358 m²

Poděbradova 199, Žlutice

1 900 000 Kč

5 307 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²

Nišovice, okres Strakonice

1 200 000 Kč

960 000 Kč

16 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Vaňkova 1049, Nové Město pod Smrkem

2 690 000 Kč

38 986 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...394395396...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 503 nemovitostí