Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 672 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

nám. Pod Martinem 392, Kostelec nad Labem

6 599 000 Kč

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 326 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Dražíč 28, Dražíč

2 745 000 Kč

49 018 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²

Blansko, okres Blansko

2 419 000 Kč

48 380 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Větrný Jeníkov 164, Větrný Jeníkov

3 250 000 Kč

56 034 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1798 m²Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Nalžovské Hory, okres Klatovy

1 590 000 Kč

884 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

5. května 903, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

5 900 000 Kč

79 730 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodej domu 400 m²Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²

Prodej domu 400 m²

Husovy sady 465, Černovice

10 200 000 Kč

25 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 102 m²Prodej bytu 3+1 102 m²
Prodej bytu 3+1 102 m²
Prodej bytu 3+1 102 m²

Prodej bytu 3+1 102 m²

Čelakovského 638/1, Hradec Králové

8 300 000 Kč

81 373 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej stavebního pozemku 1873 m²Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Horšovský Týn

4 307 900 Kč

2 300 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Okružní, Uherský Brod

4 190 000 Kč

62 537 Kč/m2

1...401402403...568

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 326 nemovitostí