Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 692 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²

Všestary, okres Praha-východ

12 800 000 Kč

67 368 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 283 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 811 m²Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²

Prodej stavebního pozemku 811 m²

Nenkovice

1 890 000 Kč

1 250 000 Kč

1 541 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Velký Dřevíč ev. č. 4, Hronov

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Kosmonautů 1231/33, Havířov - Podlesí

2 390 000 Kč

45 962 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Gagarinova 517/25, Karlovy Vary - Drahovice

4 900 000 Kč

87 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²

Vranovice, okres Brno-venkov

17 000 000 Kč

16 999 000 Kč

89 000 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Pražská, Kralupy nad Vltavou

8 198 000 Kč

67 752 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2092 m²Prodej stavebního pozemku 2092 m²
Prodej stavebního pozemku 2092 m²
Prodej stavebního pozemku 2092 m²

Prodej stavebního pozemku 2092 m²

Příbor, okres Nový Jičín

2 500 000 Kč

1 195 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Přemyslova 91, Mšeno

4 500 000 Kč

4 275 000 Kč

42 750 Kč/m2

Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²

Praha, okres Praha 10

28 000 000 Kč

84 848 Kč/m2

1...404142...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 283 nemovitostí