Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 698 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Sadová 959/36, Karlovy Vary

5 500 000 Kč

5 025 000 Kč

102 551 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 304 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Na Severním sídlišti I, Sedlčany

4 730 000 Kč

82 982 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Dlažov, okres Klatovy

999 000 Kč

985 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²

Klivarova 363/12, Praha 11 - Háje

21 900 000 Kč

93 590 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 94 m²Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²

Prodej bytu 3+1 94 m²

Březová 3230, Teplice - Nová Ves

5 100 000 Kč

4 700 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²

Hradešín, okres Kolín

13 500 000 Kč

75 843 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²

Lískovice 76, Lískovice

5 500 000 Kč

5 190 000 Kč

44 359 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej stavebního pozemku 1093 m²Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Smečno, okres Kladno

5 990 000 Kč

5 480 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej bytu 2+1 81.1 m²Prodej bytu 2+1 81.1 m²
Prodej bytu 2+1 81.1 m²
Prodej bytu 2+1 81.1 m²

Prodej bytu 2+1 81.1 m²

Marie Pomocné 743/40, Litoměřice - Předměstí

5 390 000 Kč

66 461 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

7 995 000 Kč

47 029 Kč/m2

1...436437438...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 304 nemovitostí