Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 680 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m², pozemek 4622 m²Prodej domu 110 m², pozemek 4622 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 4622 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 4622 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 4622 m²

Velká Štáhle, okres Bruntál

1 850 000 Kč

1 750 000 Kč

15 909 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 254 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²

U Křížku 897, Vejprnice

10 590 000 Kč

8 800 000 Kč

57 516 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²

Bílkovice 85, Bílkovice

9 990 000 Kč

9 740 000 Kč

64 933 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej bytu 3+1 57 m²Prodej bytu 3+1 57 m²
Prodej bytu 3+1 57 m²
Prodej bytu 3+1 57 m²

Prodej bytu 3+1 57 m²

U Stadionu, Chrudim

4 248 000 Kč

74 526 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+kk 36 m²Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²

Prodej bytu 2+kk 36 m²

Otmíče 5, Otmíče

3 290 000 Kč

91 389 Kč/m2

Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²

Planá, okres Tachov

1 930 000 Kč

37 115 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 367 m²Prodej domu 120 m², pozemek 367 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 367 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 367 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 367 m²

Nad Údolím hvězd 515, Praha - Lipence

9 290 000 Kč

77 417 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Pavlovova, Ostrava

3 490 000 Kč

51 324 Kč/m2

Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Sokolská 365, Bystřice

7 990 000 Kč

7 000 000 Kč

56 452 Kč/m2

Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 1213 m²

Voleč, okres Pardubice

5 700 000 Kč

32 948 Kč/m2

1...451452453...568

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 254 nemovitostí