Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 687 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Dolní Žandov, okres Cheb

2 645 200 Kč

2 445 200 Kč

14 642 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 220 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 280 m²Prodej domu 280 m²
Prodej domu 280 m²
Prodej domu 280 m²

Prodej domu 280 m²

Pavlíkova 1514, Benešov

13 980 000 Kč

49 929 Kč/m2

Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²

Dlouhá, Vracov

10 500 000 Kč

9 500 000 Kč

59 748 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Svojšín 16, Svojšín

2 255 000 Kč

1 850 000 Kč

7 198 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1727 m²Prodej stavebního pozemku 1727 m²
Prodej stavebního pozemku 1727 m²
Prodej stavebního pozemku 1727 m²

Prodej stavebního pozemku 1727 m²

Polepy, okres Litoměřice

2 899 000 Kč

1 679 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Okružní, Most, Most

20 950 000 Kč

65 265 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²

Pavlov, okres Jihlava

5 199 000 Kč

4 990 000 Kč

45 364 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 23 m²Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²

Prodej bytu 1+kk 23 m²

Ostružná - Petříkov, okres Jeseník

2 900 000 Kč

126 087 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Nádražní, Vrbno pod Pradědem

2 990 000 Kč

38 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Mokřany 4, Velké Popovice

7 149 000 Kč

123 259 Kč/m2

1...471472473...569

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 220 nemovitostí