Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 682 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²

České Vrbné, České Budějovice

990 000 Kč

49 500 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 314 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²

1. května 1099, Brumov-Bylnice - Brumov

4 590 000 Kč

27 000 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²

Kolešovice 242, Kolešovice

5 270 000 Kč

55 474 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Pražská, Teplice

2 250 000 Kč

30 405 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²

Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²

Čížkov, okres Plzeň-jih

3 700 000 Kč

26 429 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Plav ev. č. 60, Plav

3 750 000 Kč

64 655 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²

Náves 3, Hrusice

17 990 000 Kč

73 429 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 134 m², pozemek 480 m²Prodej domu 134 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 480 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 480 m²

Na Kocandě 239, Veleň

13 900 000 Kč

103 731 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Nádražní 239, Žamberk

2 310 000 Kč

40 526 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Kadov, okres Strakonice

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
1...515253...569

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 314 nemovitostí